SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chip per veture (+25% shpejtesi, me pak shpenzime, prodhim gjerman)
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
ID e produktit :
98636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet chip-i per veturat disel: Audi, VW, BMW, Skoda etj... (telefononi per te shikuar nese mund te instalohet tek vetura yte).

Paisja eshte e markes: Racechip, prodhim gjerman, sherben per te rritur shpejtesine e vetures dhe gjithashtu ule shpenzimet ne menyre te dukshme, eshte i testuar dhe certifikuar nga: TÜV CERT, 100% i pademshem per veture.

Eshte nje muaj i perdorur ne veturen time, shume e lehte ta instalosh.

Kontakt: 044 358 713, 049 377 045
Informata rreth publikuesit
Idi
Prishtinë
044000111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »