SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
INSTALIME TE RRJETIT LAN NE OBJETKTET TUAJA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '15
ID e produktit :
98671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
INSTALIME TE RRJETI LAN NE OBJEKTET TUAJA SI OBJEKT BANIMI OBJKE BIZNESI etj,

Kjo kompani është tashmë gjerësisht e shtrirë dhe e integruar në tregun shqiptar të informatikës duke ofruar produkte dhe shërbime konkuruese për vendin. Një një treg ku kompanitë që ofrojnë të njëjtat shërbime me çmime që shpesh janë të paaritshme për familjet me ekonomi mesatare, kjo kompani që nga viti 2010 ka zgjedhur një rrugë tjetër. Çmimet e ulëta dhe shërbimet cilësore i kanë garantuar kësaj kompanie një numër të lartë klientësh të rregullt të cilët përveç blerjeve të produkteve teknologjike, marrin asistencë të vazhdueshme nga stafi i kualifikuar për çdo çështje teknike. Ndërkohë, asistenca teknike dhe serviset kompjuterike të “N.SH PCS ” janë të njohura nga klientët sepse u kushtojnë pak kohë dhe para. Stafi i “N.SH PCS ” është kualifikuar që çdo problem teknik i kompjuterave apo pajisjeve të tjera teknologjike të zgjidhet brenda pak minutave në mënyrë që klienti të mos jetë i detyruar të heqë dorë nga planet ditore. Po ashtu, vetë kompania informohet vazhdimisht për risitë teknologjike në vendet më të zhvilluara duke i sjellë ato në Kosove për të mundësuar që ato të jenë në dorën e çdo klienti kosovar dhe për të përmirësuar cilësinë e jetesës së tyre.

NR.KONTAKT 045-314-969
Informata rreth publikuesit
Rówlánd
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »