SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RFID chip per dyer te banesave, 30 cent copa
Çmimi :
€1.00
Kategoria :
Postuar :
23 Dhjetor '16
ID e produktit :
98763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet

RFID Chip

RFID chip per dyer te banesave, garazhave dhe ashensorvë

125 khz

• I qëndrueshëm ndaj ujit
• Secili vjen me ring kryesore të përfshira.
•Punon me të gjithë lexuesit RFID për të fituar qasje


045 30 40 00 ose VIBER
Informata rreth publikuesit
Banesameqira
045304000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »