SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kujtime mëngjesi
Çmimi :
€12.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gebera roze të freskëta, në një vazo xhami të lidhura me një lulëzim rozë. Një zgjedhje e rozës delikate është një vegim i sharmit dhe dashurisë! E përkryer për çdo festim!

Cmimi: 12.00 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »