SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KOMPRESOR
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
ID e produktit :
98876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kompresori me ajr ,posedon tubat e ajrit dhe 5 hillta me madhesi te ndryshme qe pedoren per thyrjen e betonit , ndezja behet me qels , punon me nafte. kompresori eshte ne gendje te rregullt. .
Informata rreth publikuesit
Berat
045/611 574
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »