SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Orë POLICE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '15
ID e produktit :
99054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesë Orën e firmës Police origjinale në gjendëje të regullët, ora posedon bateri origjinale dhe nuk ju është ndërru asnjëher me jetëgjatësi 10 vite, pres blerës serioz , bëj dhe ndërrime , SAMSUNG NOTE 4, Iphone 32 gb , +37744306245 Viber ,
Informata rreth publikuesit
Ardi
Prishtinë
+37744306245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »