SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KARTELA GRAFIKE PCI EXPRESS --- DHE SOUND..
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '17
ID e produktit :
99073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
----Sapo Ardhur nga Zvicrra Qmimi per Cop,----

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

----PCI Express Graphics Card----

1.SAPPHIRE ATI Radeon HD 6870 1GB 256-bit GDDR5 = 80 Euro

----PC Sound Cards -GAMING----

1.GENIUS C-Media Audio 5.1 Channel PCI= 10 Euro

2. CREATIVE LABS CT4810 PCI SOUND CARD Game-Port PC= 5 Euro


PER GJDO INFO SHKRUANI NE EMELL TE MERRJEP APO NE engjideeyes@gmail.com
mbrenda 1 Ore Max kthej pergjegjje per gjithqka,te gjitha jon te ardhura nga Zvicrra
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »