SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RAM MEMORJE PER PC DDR 2 -DHE LLOPTOP DDR 3-2-1
Çmimi :
€0.50
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
ID e produktit :
99074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
---Qmimi per Cop----Per Info me Shum Tel+VIBER

RAM MEMORJE PER PC

DDR2
512MB = 4 Euro


RAM MEMORJE PER LLOPTOP

DDR3
4GB 1600MHZ=1COP - 20 Euro
2GB 1333MHZ =5 COP - 10 Euro

DDR2
1GB =23 COP - 3 Euro
512MB =15 COP= 2 Euro
256MB =1 COP= 1 Euro

DDR
512MB =8 COP - 3 Euro
256MB =24 COP - 1 Euro

SDRAM
256MB =1 COP- 2 Euro
128MB = 7 COP- 1 Euro
64MB 66dhe100MHZ - 8 COP- 0.5 Euro
PA SHENIME 7COP - 0.5 Euro


PER GJDO INFO SHKRUANI NE EMELL TE MERRJEP APO NE engjideeyes@gmail.com
mbrenda 1 Ore Max kthej pergjegjje per gjithqka,te gjitha jon te ardhura nga Zvicrra
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »