SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon Iphone Ipod
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
ID e produktit :
99118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes canon aparat professional dhe dy telefona tjer iphone 4 pa asnje te gerrvishtu dhe nje ipod i cili eshte shum i mir.Ndrrim i mundshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pjeter
Prizren
+37745493692
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »