SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tepih(hali)
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
ID e produktit :
99146
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tepihun(hali) i gjate 4m, i gjere 3m (4x3)|
Eshte pothuajse i paperdorur dhe shume i mire. Per shkak te madhesise nuk na nevojitet. Poashtu çmimi eshte mjaft i volitshem. Mund te telefonini edhe ne viber.
045 328 495
Informata rreth publikuesit
Rinor
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »