SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tepih
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '15
ID e produktit :
99149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte i gjate 3m, dhe i gjere 2m. Eshte i perdorur per nje kohe te shkurter.Mund te perdoret per sallon. Eshte i ruajtur mire.
Mund te kontaktoni edhe ne viber.
045 328 495
Informata rreth publikuesit
Rinor
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »