SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
patina/rollera
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '15
ID e produktit :
99205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jan pothuajse te reja vetem se ato pambukat brenda nuk i kan vetem skeletin me rrota
[po duken ppakez te vjetera mirepo qe nuk jan perdor jane me pluhur ]
nr 045855325 edhe ne viber dhe whatsapp
Informata rreth publikuesit
Val
045855325
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »