SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane per Shtepi - Kodi 152 - www.planepershtepi.com
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
99230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Plane per Shtepi - Kodi 152

Kati perdhes (Kati i parë):
Dhome e dites (e stilit te hapur, ku Kuzhina ka edhe nje Tryezaria)
Kuzhine
Tryezari
Zona e kaminit
Dhome gjumi kryesore (me garderobe, banjo dhe tushe kabine brenda dhomes)
Dhome gjumi per femije (me garderobe, banjo dhe tushe kabine brenda dhomes)
Dhome gjumi per femije (me garderobe, banjo dhe tushe kabine brenda dhomes)
Dhome gjumi per musafir (me banjo dhe tushe kabine brenda dhomes)
Depo per nxemje
Banjo
Garazhd
Pushimore

*Gjdo detaj i brendeshem i shtepis mund te modifikohet sipas deshires se klientit.

Per me shum plane per shtepi vizitoni web faqen tone www.planepershtepi.com  ose vizitoni faqen tone ne Facebook: www.facebook.com/PlanePerShtepiModerne 

Per te pare plane per shtepi ne 3D shikoni videot ne kanalin tone në Youtube: youtube.com/user/planepershtepi1 

Për gjdo gjë, mos hezitoni të na kontaktoni në:
Mobil: +37745465345
Viber & Whatsapp: +37745465345
Informata rreth publikuesit
Plane per Shtepi
Prishtinë
+37745465345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »