SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pete sfoliant
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
9926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pete sfoliat, proshute, djath kackavall.
Pergatitjen mund ta shikoni permes fotografise se paraqitur.
Nje recete e shpejt dhe e lezeqme.
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »