SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sherbime te legalizimit
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '17
ID e produktit :
99270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ne kuader te sherbimeve per legalizim, ITEG shpk ofron:

Matjet gjeodezike dhe fotografimi I objekteve
• Plani I situacionit qe perfshin rruget dhe ndertesat per rreth (1:500)
• Plani i parceles qe perfshin ndertesen dhe objektet tjera ne parcele (1:100)

Matjet per ndertese
• Baza e themeleve, kateve dhe kulmit (1:50)
• Prerjet e konstruksionit (1:50)
• Dukjet duke perfshire edhe ndertesat fqinje
• Projekti I instalimeve te ujit
• Projekti I instalimeve te rrymes
• Projekti I instalimeve mekanike
• Fotot e objektit nertues ne 4 anet (te gjitha pamjet)
Te gjitha keto dorezohen ne 3 kopje fizike (lidhje e forte) dhe 2 ne CD (digjitale) ne formatet *.DWG dhe *.pdf.

Na kontaktoni:

Fix: + 381 (0) 38 73 11 11
Mob: + 386 (0) 49 77 00 00
+ 386 (0) 49 77 00 01
+ 386 (0) 49 55 89 95
+ 386 (0) 49 10 38 03

www.iteg-kos.com 

Adr: Rr. Fehmi Agani Nr. 52/7, Prishtinë, 10000 - Kosovë
Ejani direkt ne ITEG qe gjendemi banesat e aeroportit ose te kafet e vogla
Per orientim gjendemi perball Che Barit mbi kafe bar Mezzeri .

Per lokacioni te zyres mund te sherbeheni me hartat qe i kemi vendos per navigim.
www.google.com/maps/place/ITEG+llc+(IT,+Engineering+%26+GIS+Solutions)/@42.664884,21.157927,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0xd42217498d043c0 
Informata rreth publikuesit
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »