SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kolice per femije ORIGAMI /4MOMS
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
ID e produktit :
99277
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kolicen Origami, shume e rujtur. Hapet dhe mbyllet vetë në prekjen e një butoni. Posedon edhe shporte per femije deri ne 6 muaj, mbeshtjellsin e shiut, adapter per telefon qe mbushet ne ecje permes gjeneratoreve ne rrotat e pasme qe mbushen ne ecje
Informata rreth publikuesit
Njomëza
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »