SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina INVERTAR PER ZYRE gjermane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '15
ID e produktit :
99304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
YLLI TRADE
Tavolina INVERTAR PER ZYRE gjermane

Shesim tavolina te dimensineve te ndryshme per zyre biznese ejt te inportuara nga gjermania karrigre te inportuara nga gjermania sirtar dokumentash te inportuara nga gjermania ormana (rafta) te dimensioneve te ndryshme te inportuara nga gjermania " YLLI TRADE FERIZAJ"

+37744693909 yllitrade@hotmail.com

Telefoni: +37744693909

Makina dhe Inventarë, Për zyrë

Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »