SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma me shumic dhe pakic.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
ID e produktit :
99322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Goma me shumic dhe pakic

Te gjitha gomat te ardhura nga Gjermania dhe Zvicrra.

Prej Numrit 13,14,15,16,17,18,19,20,21,22 si dhe goma te xhipave ,kamioneve, dhe te kombibusve.
Kemi goma per pesh Me-C.Si p,sh 14C ,15C,16C,si dhe 17C.
Shes urgjentisht te gjitha llojet e gomave me çmim shum te volitshme vetem 3 Euro
copa me shumic.
Mund te kontaktoni ne Nr,Tel 049 333 227
Ju mirpresim ...
Informata rreth publikuesit
Seger Byro
Mitrovicë
049 333 227
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »