SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Torte Bostoni
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
9934
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Torte Bosoni eshte nje recete e vecante dhe shume e lehte per tu pergatitur. Mund ti shikoni udhezimet permes fotografise.
Shpresoj se ju pelqen
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »