SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MAG 250 Origjinal - Box per IPTV
Çmimi :
€75.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
ID e produktit :
99349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë shitjen e Mag 250 origjinal box per IPTV me shumicë dhe pakicë.

Cmimi me pakice: 75euro
Cmimi me shumice: 70euro

STi7105 450Mhz,
Linux 2.6.23,
Composite AV,
HDMI 1.3,
USB x 2,
S/PDIF,
LAN,
WiFi Ready
Informata rreth publikuesit
Afrim
Prishtinë
044456510
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »