SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kalldaja me pelet
Çmimi :
€1,750.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
99435
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kalldajen me pelet, dru dhe qymyr, kalldaja eshte digjitale 45kw
Informata rreth publikuesit
petrit_baj
049 860 470 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »