SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
I phone 5 16gb
Çmimi :
€235.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor '15
ID e produktit :
99440
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I phone 5 shume pak i perdorur dhe shume i ruajtur . Full unblock me IOS 9.0. Bashk ne çmim perfshihen edhe kapakt mbrojtes qe shihni ne foto pasi qe nuk me nevojiten.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Safag
Prishtinë
044608174
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »