SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PC-Kompjuter Hp, monitor LG, tastiere Hp, mous Genius.
Çmimi :
€125.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
ID e produktit :
99453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super kompjuter Hp + monitor LG 19"

Parametrat:

Truri i kompjuterit : HP Compaq dx2400 Microtower
RAM: 1 Gb
Harddisku: 213 Gb sata
Processor: Intel Pentium e2180(1M Cache, 2.00 GHz, 800 MHz FSB)
CD/DVD disc drive
Windows XP


Monitori: LG Flatron W1934S 19.00 "


Tastira: HP USB keyboard


Mousi: Microsoft

Kompjuteri eshte shume i pershtatshem per zyra dhe perdorim shtepie.
Informata rreth publikuesit
Ema
Tirane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »