SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
iPhone 5
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
ID e produktit :
99460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
iPhone 5 16 Giga Black Dhe esht me Give pres bleres serioz qmimi I pa diskutueshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arber
Drenas
043803412 dhe viber +38649567550
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »