SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Playstation 3 Slim Me Qipa Me Loja - Oferte -
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '17
ID e produktit :
99464
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje shesim Playstation 3 SLIM te sjellura nga jashte ne gjendje shume te mire thuajse te reja, te gjitha jane me Qipa (MULTIMAN 4.81 versioni i fundit), po ashtu vine komplet me lojat ma te reja ne Hardisk te cilat ne momentin e blerjes ofrohen GRATIS!
*RISI* Po ashtu keni mundesi qe te luani online me lojat ne Hardisk ( edhe pse ka Qip,Multiman) psh: GTA 5 online,PES 2017 online, FIFA 17 online, CALL OF DUTTY online etj etjj
- Po ashtu shesim edhe Loja Cd origjinale per Playstation -
- Posedojm nje koleksion te gjere te lojrave me te reja rreth 150 Loje te ndryshme!

- TRANSPORTI GRATIS NE TERE KOSOVEN BRENDA DITES ME SA LARGU BRENDA 24H -

- PLAYSTATION 3 VJEN KOMPLET ME : -
- KABLLEN E RRYMES -
- KABLLEN VGA ose HDMI -
- KABLLEN PER MBUSHJE TE JOYSTICK-ut -
- DHE ME NJE JOYSTICK (Origjinal SONY) -

- PLAYSTATION 3 SLIM -
- 120 GB -
- 160 GB -
- 250 GB -
- 320 GB -

- ÇMIMET ME TE LIRE NE VEND -
- PLAYSTATION I SHESIM EDHE NDAMAS VEQ E VEQ -
- FOTOT JANE ORIGJINALE TE PLAYSTATION QE I POSEDOJ -
- NDERRIME NUK BEJME FLM PER MIREKUPTIM -
- KONTAKTO PER QMIME ME TE MIRE -
- 049 26 26 53 (IPKO HEJ PAKO, VIBER, WHATSAPP) -
Informata rreth publikuesit
Playstation
Prishtinë
049262653
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »