SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Pasta me pule dhe parmezan
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
9952
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pasta te mbushura me pule dhe sos te ndryshme me kombinimin e parmezanit.
Udhezimet mund ti gjeni sipas fotografise.
Shpresoj se ju pelqen
Ju befte mire!
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »