SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Mbi 60 Villa ne Brezovic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
ID e produktit :
99550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje Villa ne Brezovic,Villat jan ne gjendje per banim,dhe jan te pozicionuar ne nje ambient te qet atraktiv e te rrethuar me male dhe bukuri Natyrore.
Villat jan te dimenzionit prej 78m2 dhe 125m2,
.
A. Vila 78m2 e cila është e ndërtuar në 2.5 ARI tokë:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Terasë
Qmimi 69000euro

B. Vila 125m2 e cila është e ndërtuar në 2.5 ARI tokë
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
2. Banjo
1. Terasë
Qmimi 99000euro


Vilat posedojnë gjithashtu KAMIN si dhe ofrojnë ambiente të ngrohta, konforte dhe fleksibile.
Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111

Ose ne E-mail: erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »