SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet karroca per femije HAUCK twister trio
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '15
ID e produktit :
99575
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Karroca eshte perdorur vetem 6 muaj. Eshte ne gjendje shume te mire pasi eshte perdorur shume pak gjate kesaj periudhe.Karroca perbehet nga tre pjese: shporta per bebe deri ne 6-8 muaj, maxikoza, dhe ulesja kryesore. Gjithashtu, se bashku me karrocen vjen edhe mbeshtjellsja kunder shiut si dhe çadra kunder diellit.Karroca eshte shume e lehte per tu montuar/çmontuar, dhe mbi te gjitha eshte shume e lehte ne peshe. Karroca rrotullohet 360 shkalle per te ndryshuar pozicionin e saj.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
edona
Prishtinë
044100331
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »