SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Pjese dhe Servis per GJIPA "SARA"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '17
ID e produktit :
99606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Pjese dhe Servis per GJIPA "SARA"
•Bejm servisimin dhe rregullimin e Gjipave te ndryshem
•Bejm diagnostifikimin kompjuterik per KIA,Hyundai,Jeep,Chrysler,Dodge,Ram,dhe disa gjipa te tjere...
•Posedojm pjese per Gjipa (KIA,HYUNDAI,JEEP,LAND ROVER,ETJ.)
•Po ashtu bejm blerjen e gjipave te ndryshem (aksidentuar,pa dogan,RKS,..)

Gjendemi ne magjistralen Prishtine-Mitrovic km4

TEL.044/100-141 gjithashtu edhe viber i njejti numer.
Informata rreth publikuesit
SARA
Prishtinë
044100141
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »