SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Agergati(Gjenerator) 30 kw
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
ID e produktit :
99641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet agergati 30kw ne gjendja te mire vjen me kablla shtepizen e vet rezervarin garantohet per qdo gje bejm ndrrim me vetura,motora si dhe sende qe na konvenon arsyeja e shitjes mos perdorimi.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
049454461
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »