SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D3200 me objektiv Nikkor 18-55
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor '15
ID e produktit :
99751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nikon D3200 me objektiv Nikkor 18-55 me stabilizim optik, 24 megapixel (eshte blere 850 eu dhe 130 eu DHL transport). Ka 2 vite qe eshte blere (sapo ka dale ky model), por shume rralle i perdorur dhe per hobi fotografi (rreth 10 000 foto). Ka canten te cilen e kam ble vecmas per 48 eu, ka mbrojtesin nga dielli.


Cmimi rreth 400
Informata rreth publikuesit
Denis
Gjakovë
+37744441590
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »