SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejm xhama te zi montojm folia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
ID e produktit :
99815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bejm montimin e foliav te xhamave si dhe pastrimin e farave ne brendi dhe poliratjen jasht te gjitha me qmime te volitshme mund te na gjeni edhe ne facebook auto folia ardi gjendemi ne mitrovice
kontakt 049832401 viberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ardian
Prishtinë
049832401
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »