SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Goma 205 , 55 , 16
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
ID e produktit :
99816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gomat Debica shum Pak te Perdorura thuaj te reja jan te ballansuara dhe te gatshme per vozitje se bashku me fellne alumini origjinale te vw
bajn Per Passat , bora , Golf etj,,

044213796
Informata rreth publikuesit
Astrit
Drenas
044213796
Bytyq [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »