SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 5 pale Dorza te portierit te ardhura nga Gjermania, direkt te ardhura nga k
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '15
ID e produktit :
99819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 5 pale Dorza te portierit te ardhura nga Gjermania, direkt te ardhura nga klubi gjerman WOLSBURG, dorzat jane origjinal me garancion, jane te pa perdorura dhe kete firm dozash kane bartur portieret me te famshem si: HUGO LLORIS, PEPE REINA, DIEGO LOPEZ, CASILAS etj, pra jane te markes me te njohur ne bote... Pres Bleres Serioz jane urgjentisht ne shitje.
Informata rreth publikuesit
Arton
Hagen, Germany
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »