SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes dhomen per femije
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
ID e produktit :
99899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim dhomen e femijeve qe perbehet nga:
nje krevat 2000x120 (ka dy fioka);
dollapin e krevatiti 48x40;
dollap/tavolinen e punes 120x195 dhe
karriken e punes. cmimi 160 euro-fiks.
kontakti 044 257 056
Informata rreth publikuesit
lora
Prishtinë
044257056
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »