SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjensioni MIMOZA93 -KOSOVE *** AUSTRI, GJERMANI, ZVICER, BELGJIK ***
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '13
ID e produktit :
9995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
cdo te Marte edhe te Shtune : PRISHTINE (Ferizaj,Gjilan) ---AUSTRI---GJERMANI---BELGJIKE--- ***Linz***Wels***Salzburg***Rosenheim***Munich***Augsburg***Ulm***Stuttgart***Karlsruhe***Mannheim***Frankfurt***Koeln***Bonn***Aachen***Liege***Namur***Huy***Brussels***cdo te Merkure dhe te Shtune :PRISHTINE (Ferizaj,Gjilan)---AUSTRI---ZVICER--- ***Vien***Wells***Linc***Salz***St.Margaret***St.Gallen***Zurich***Bern***Zheneve***cdo te Diel :PRISHTINE (Ferizaj,Gjilan) ---AUSTRI---GJERMANI--- ***Wells***Linc***Vien***Munchen***

KONTAKT : 038 610 333 ADRESA: SHESHI BILL CLINTON

044 44 51 51 rr.robert doll Prishtine

044 699 149
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »