SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Torte me Cokollade
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
9996
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Torte e lehte dhe e shijshme per tu pregatitur.
Udhezimet i gjeni ne renditjen e fotografive.
Shpresoj se ju pelqen
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »