SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HTC M7
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '15
ID e produktit :
99985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes HTC M7 ne gjendje perfekte , ka 32gb punon shum shpejt dhe gjendet ne Prishtin , qmimi i diskutushem poashtu mund te kontaktoni edhe ne viber +37745839733

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Marco
045-839-733
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »