SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a 4 s line
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
100002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 s line dizell 2.0

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sokrat
Gjakovë
044606607
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »