SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 118d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Prill '16
Lloji :
BMW 118D
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
118.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
100009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 118 d
Motorri 2.0
2008
I sapo ardhur nga zvicrra
Rigjistrimi i par Ks 2015 ne tetor
1 vjet regjistrim
Servisin e kryer
Gomat e reja plus fellne 16 original
Mundsi ndrrimi
0037745979766 = Viber
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Prishtinë
045979766
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »