SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Njësi traktor Iveco STRALIS 440.
Çmimi :
€5,780.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
800,000
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Cruise Control
ID e produktit :
100015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Njësi traktor Iveco STRALIS 440.

motor
Fuqia 440 hp (323,41 kW)
Karburanti Diesel
EURO III
gearboxes
Lloji i manualit
akset
Numri i akseve 2
Drive 4x2
Tyre madhësi 315/70 R22.5
frena
ABS
EBS
frenave motor
kabinë
Lloji Hapësirë
Sleeper 2
Drejtues Hidraulike Fuqia
ngrohës
pasqyret të ngrohur
Kontrollin e lundrimit (kontrollin e lundrimit)
El. dritaret
El. pasqyra
sunroof
spoilers
Sun ballik
kusht
Shumë mirë.
Ne jemi një kompani me polonisht. Çmimi në Euro.
Informata rreth publikuesit
Firma Wanicki
Prishtinë
+48 603490084
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »