SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF PLUS 2.0 TDI
Çmimi :
€6,800.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
100025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF PLUS 2.0 TDI vetura posedon regjistrim deri ne mars 2016 liber servisi klim airbag abs esp senzor bord kompjuter central tempomat 6 shpejsi fellne etj.

kontakti +37744557227 viber

049 557 227
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
044557227
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »