SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet volkswagen touareg viti 2006
Çmimi :
€15,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Lloji :
Volkswagen Touareg
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
5.00
Viti :
2006
ID e produktit :
100030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet volkswagen touareg 5.0 nafte
Full optionsPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kejdi
Durrësi, Durrës, Albania
00355/692024909
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »