SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorr - Skuter
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2005
ID e produktit :
100032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Motorri Ne Gjendje Shum Te Mir
I Ardhur Nga ChPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bledi
Prizren
049304370
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »