SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamion frigorifer Mercedes Benz Atego 815 CHLODNIA, fle taksi, Ashensor.
Çmimi :
€10,835.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '17
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
900,000
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Spoiler
ID e produktit :
100034
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamion frigorifer Mercedes Benz Atego 815 CHLODNIA, fle taksi, Ashensor.

trup
dyert e pasme
motor
Mercedes Benz
Fuqia 152 hp (111,72 kW)
Karburanti Diesel
EURO III
gearboxes
Lloji i makinës
akset
Numri i akseve 2
Drive 4x2
Goma të mira 70%
frena
frenave motor
kabinë
Lloji dyfishtë Cab
Air conditioning
tahografi
spoilers
pajisje shtesë
ashensor hidraulik
kusht
Shumë mirë.
Ne jemi një kompani me polonisht. Çmimi në Euro.
Informata rreth publikuesit
Firma Wanicki
Prishtinë
+48 603490084
Viti [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »