SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peuget pikap
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
100042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugo pikap 2.0 hdi 2002 i ardhur nga zvicra per mometin pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besim
Prishtinë
049256171
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »