SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KIA RIO
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:44
Lloji :
Kia Rio
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
76,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2007
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Rregullues Klime
ID e produktit :
100053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti i prodhimit 2007 1.4 benzin. I garazhuare. 76000 km te kaluara

Eshte ne gjendje perfekte, klimatronik.

Numri kontaktues eshte +37744128255
Cmimi i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
J
Prishtinë
+37744501105
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »