SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel corsa gsi
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1993
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Spoiler
ID e produktit :
100056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel corsa b gsi 16v rexhistrim deri ne korik 2016 mund te thirni ne viber qmimi I diskutueshem...
Informata rreth publikuesit
Xx
Prizren
049617928
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »