SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 4 ( 4motion )
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
100060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
golf 4 , ngjyr e zez metalike, 4x4,motorri V5-2.3 benzin , dhe impjant te gazit (ne dizne) shpenzimet 5-100km,viti 2000, 6 shpeici(marrshe), disce aluminit , goma te veres +te dimrit te reja ,abs,dy dyersh, elektronik, muzik ( pajaqall, subufer etj.) ne gjendje shum te rregult edhe bojm ndrrim me targa te kosoves rks
Informata rreth publikuesit
dibran
Rahovec
+38649109631
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »