SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra H 1.7 CDTI
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2006
ID e produktit :
100068
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astra H 1.7 Senzora TempomatpanoramEtj vetura esht ne gjendje te rregull dhe te gjitha servisimet e kryra me koha 240 Km Garantuara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Pristina
044361550
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »